אבטחת מידע והאצת תוכן בענן

איך נחלצים מפקקי תעבורת המידע ברשת

  • אחד האתגרים המרכזיים שארגונים מתמודדים אתו הוא, האצת תעבורת תוכן בקצבים מהירים, על בסיס התשתיות הקיימות – המוכר בשם המקצועי CDN.
  • ככול שארגונים נכנסים לעידן הטרנספורמציה הדיגיטלית, כך גם גדלים העומסים על משאבי הרשת, ובהתאם לזה גדלה הדרישה לפתרונות בתחום ה-CDN.
  • על פי מחקרים אחרונים, שוק הפתרונות לעולמות ה-CDN יגיע עד 2024 ל 34 מיליארד דולרים, ואלו יהיו שירותים המבוססים על יכולת תעבורה מהירה ובעיקר מאובטחת.
  • אם עד כה הפתרונות שסופקו בתחום היו בעיקר בעולמות הגיימינג, אתרי קניות ושירותים, כיום האצת תעבורה ברשת, עם כל מה שמשתמע מכך היא אתגר של מנמ"ר מתמודד איתו בכל מגזר בשוק הארגוני' כאשר על זה יש להוסיף את האתגר של תעבורה מאובטחת על פלטפורמת הענן.

במה אנו יכולים לסייע

  • חברת ITWAY בהנהלה החדשה מביאה לשוק הארגוני, פתרונות חדשניים שמתאימים לכל המגזרים במשק. בתחום ה-CDN החברה מספקת שירותי אבטחת מידע לתעבורה בטוחה.
  • ITWAY היא שותפה אסטרטגית (Platinium) של חברת AKAMAI הישראלית, אחת הגאוות הגדולות של הסטארט אפ ניישן הישראלי, המספקת פתרונות תעבורת רשת לעשרות מיליוני לקוחות בעולם.
  • וכך נפגשים שני גורמים מובילים בתחום: AKAMAI, והבית החדש של חברת ITway, חברת נס המובילה פתרונות IT בישראל, בהנהלה חדשה, עם צוות מקצוענים.
  • הצוותים שלנו יכולים להציע לכל ארגון את הפתרונות המתאימים לאופי פעילותו, ללוות את כל התהליך ולהוכיח את ה-ROI לעומת ההשקעה הלא גדולה, שתביא לשיפורים מדהימים בתעבורת הרשת והכי חשוב באבטחה שלה.

אז מתחילים לנוע?

אנחנו ב-ITWAY נשמח להזמין עצמנו לכוס קפה אצלכם, ללא כל התחייבות ולהציג בפניכם את הפתרון שיסייע לכם לממש את הליבה העסקית, וגם נראה לכם כיצד ארגונים דומים לכם, כבר עשו זאת והם יספרו לכם עד כמה הם מרוצים.

אז מתי קפה אצלכם?

ITway מספקת ללקוחותיה פתרון כולל לתשתית האינטרנט שלהם החל מעיצוב וארכיטקטורה של המערכת והיישום ומציאת הטכנולוגיות המתאימות ביותר לצרכי הלקוח. באמצעות הטכנולוגיות והספקים המובילים בעולם, ITway משפר את ביצועי האתרים והיישומים ברחבי העולם ומספק תוכן בדרך קלה ומהירה יחד עם אבטחת יישומים ושירותים להגנת DDOS, WAF, DNS Protection, Bot Manager, Threat protection ו-Application access.

Selected Customers